binche-hack
  Shkarko Fraps
 
 
 
-Ky program vlen per Video-Recorder
Ja linku posht
Version 3.0  Full version edhe une  kom qeta.
Click here to start download..1.Downloado-jeni fraps 
2.Instaloni fraps
3.Shkoni movies edhe  klikoni folder save video e zgjedhni folderin ku don ju
4.Hini ne loj dhe e shtypni tastin  f9 
5.Nese doni ta ndalni video-n  prap shtypeni tastin f9
6.Pastaj shkoni te folderi qe e keni ruajtur video demo 
7.Nese doni pastaj e rreuglloni me Windows Movie Maker
8.Tani nese keni account n`YOUTUBE e qitni n`YOUTUBE...

 

 
  Today, there have been 1 visitors (7 hits) on this page!  
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=