binche-hack
  Shkarko Half-Life 2
 
Sekuenca e lojës për të veprimit online më të diskutueshme në botë! Një pikë referimi e vërtetë në botën e games, Half-Life 2, realisht dhe me përgjegjësi e ka parë ndonjëherë, hap derën për një botë në të cilën prania e lojtarit prek çdo gjë rreth tij.

Actors digjitale:  Një animacion teknologji të përparuar ofron 

karaktere me një nivel të pakrahasueshëm i sofistikimit

Advanced inteligjencës artificiale: Miqtë dhe armiqtë e të vlerësuar rreziqet e dominojnë topografit të plotë të rrezikut dhe u shndërrua në armë që ata e kanë në dorë

graphics Incredible:
 thjesht efekte speciale bujshme të sjellë në jetë tepër mjedise reale

Fizika reale: objekte, nga shkëmbinj të kamionëve binden ligjeve të gravitetit dhe Aerodinamika.

 

Kërkesat:

 

Procesor 2,4 GHz
Windows 2000/XP/Me/98.
512 MB RAM.
Video Card compatible me DirectX9.
4,5 GB hapësirë të lirë në hard disk.
Mouse / Keyboard / Internet Connection

 

Shkarkime:

Më poshtë janë lidhjet për Half-Life 2.
Nëse ndonjë i lidhjeve është prishur ju lutem 

kontaktoni ju lutem.

Arkivi Madhësi
Half-Life 2 Demo + Translation 751mb
Half-Life 2 Perkthime 560kb

 
  Today, there have been 1 visitors (5 hits) on this page!  
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=