binche-hack
  Shkarko Half-Life 1
 
Half-Life u lirua në vitin 1998 dhe shitur 8 milionë kopje në mbarë botën. Ai u votua " Best Loja e Vitit "nga specializuar Portals disa në këtë temë.

Përkthimi fjalë për fjalë do të thotë "gjysmë-jetës, në kimi ajo i referohet kohës që duhet për një substancë radioaktive të humbur gjysmën e masës së vet. Kur luajnë HL 1 ju mund të shihni të gjithë lojës praninë e substancave radioaktive disa, në HL 2 ju të gjeni edhe ato substanca.

Edhe pse pothuajse një dekadë, Half-Life mund t'i shesin kopje në sajë të famshme modifikimet e saj (MODS), Counter Strike. Në mënyrë të famshëm që përfundoi deri të mirë të njohur se aktual-Life Half. motor Grafika e saj (motor), u bë popullor për shkak të bërë të mundur të gjithë për të bërë harta për multiplayer apo edhe lojtar të vetëm. Aktualisht aktuale versionin më të Half-Life është në dispozicion vetëm për sistemin avulli, i cili jep më të reja të lirë për blerësit e ligjshme e lojës. Është gjithashtu e nevojshme për të përdorur avulli program për të luajtur Counter-Strike ose ndonjë Ministrisë së Mbrojtjes të tjera për Half-Life online, si dhe të reja 

lojra lëshuar sot nga Valve vetë, ose satelit kompanitë e tij.

Vazhdim është shumë pritur për të Half-Life u lirua në fund të vitit 2004. Half-Life 2 kritikët e impresionuar nga grafika e bukur (sidomos e fytyrës dhe mjedise të) dhe të shkëlqyer fizike, gati të zënë hapin me realitetin.

 

Shkarkime:

Më poshtë janë lidhjet për Half-Life 1.
Nëse ndonjë i lidhjeve është prishur ju lutem 

kontaktoni ju lutem.

Arkivi Madhësi
Half-Life 1 Full 175MB
Half-Life 1.1.1.0
 
  Today, there have been 1 visitors (21 hits) on this page!  
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=