binche-hack
  Shkarko cs Condition-Zero
 

- Zero Kushti do të ketë një sistem si Half-Life Player Single, por me risitë më shumë do të jenë 6 misione, secili me nën-quests dhe llojin e rrobave për të karakterit.

Player Single:

Po! Së fundi, një misionet mode lojë me të njëjtin stil e Rainbow Six, i denjë për të dashuruar e CS. Në këtë mënyrë, ju blejë armë tuaj dhe të bashkohet me ekipin e tij të plotë të misionit. Ka 6 episode të ndryshme, secila me katër nivele, brenda vetes së tij. Ata janë: Urban SHBA, Azi, Desert, që jeton në xhungël, Evropë, Artic. Dhe në varësi të hartë ju jeni duke luajtur ekipi juaj do të jetë i veshur për të qëndruar të fshehura nën tokë.


armëve të reja:

Zero Kushti do të ketë vërtetë Rambo (Gearbox M60E3, e cila është ilustruar më poshtë), një gurore bazooka M72 Seria Ligji, një Molotovi (shishe pompë), dhe Galil dhe FAMAS, i cili është edhe CS1.6. FAMAS pushkë mund të përdoren vetëm nga ekipi GIGN. AK-47 mund të përdoren vetëm nga grupi NAZ SPETS. Kur keni përfunduar lojën me grupin SPETS, AK është lëshuar për të gjitha ekipet e tjera. Ne kemi një lloj të ri të granatë, gaz që nuk gëlltitet edhe armiku. Ne gjithashtu kemi një thikë të ri, Machette. Ajo mund të jetë hedhur, dhe nëse goditur kundërshtarin, mund të jetë fatale. Më poshtë është një listë e plotë të armëve të reja:

Balistike Mburoja: Mburoja që mbron shumë.

Gas Mask: Një maskë që mbron lot kuti me gaz.

: Belt pajisje shtesë për ju për të blerë municione më shumë, më shumë se të kryejë një armë, etj ...


Shkarkime:

Më poshtë janë lidhjet për Condition Zero.
Nëse ndonjë i lidhjeve është prishur ju lutem na kontaktoni.

Arkivi Madhësi
Condition Zero 200 MB
Condition Zero Translator 494 KB

 
  Today, there have been 1 visitors (17 hits) on this page!  
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=